Сет лампиони

180,00 ден.
In stock SKU
Нема на залиха
In stock

Сет од 5 лампиони-украси од дрво 

Прекрасен украс за елката или како додаток на новогодишните подароци.

Димензии на еден лампион е со дијаметар 60мм и дебелина од 3мм.

Споредба на продукти